Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Neo-nówka - Spotkanie Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim (Opole 2011)

Neo-nówka - Spotkanie Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim (Opole 2011)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.25
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 2658 | dodano: 20-07-2011
Opis skeczu
Niewielu wie o tajemnym spotkaniu naszego wodza Bronka Komorowskiego z pierwszym czarnym w białym domu czyli prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki - Barackiem Obamą. Bronek jak rasowy poliglota dawał ocziwiście czadu.
Skecz powiązany jest z tagami: neo-nĂłwka, barack obama, komorowski, prezydent, opole.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Prawda o spotkaniu Komorowskiego z Obamą

Zobacz najprawdziwszą prawdę o spotkaniu Szopy Obamy yyy przepraszamy Baracka Obamy z Bronkiem Komorowskim czyli mega qrwa mada faka spotkanie prezydentów Polski i USA, a USA to Stany Zjednoczone Ameryki. Czy naprawdę Obama zapytał Komorowskiego dlaczego zgolił wąsy? A może zapytał dlaczego nie zapuści brody jak Conchita Wurst. Nie ma co gdybać - prawdziwa relacja ze spotkania Obamy z Komorowskim!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Występ w Gniewie (Gniewjanek 2013)

22 Czerwca 2013 w Gniewie wystąpił znakomity Kabaret Neo-Nówka, który rozbawił zagniewanych Gniewianów (sory jak źle napisalem!) między innymi skeczem o spotkaniu prezydenta Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Spotkanie Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim (XVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2011)

Jak co roku w Koszalinie odbył się festiwal kabaretowy, na którym wystąpiło wielu znakomitych gości, a wśród nich kabaret Neo-nówka, który odsłonił kulisy tajnego spotkania na szczycie władzy. Nasz cesarz Bronisław Komorowski spotkał się z Barackiem Obamą znanym również jako Barack MaOba.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Raty (wersja z Opola)

Krótki, ale jak żesz treściwy i zaskakujący monolog, skeczyk kabaretu Neonówka z Romanem Żurkiem w roli głównej. Pamiętajcie z ratami bywa różnie !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Niebo (BĂłg i Polacy, Opole 2011)

Niebo lub jak kto woli Bóg i Polacy to sztandarowy skecz w repertuarze Neo-nówki. Tutaj można obejrzeć wersję skeczu, która została zaprezentowana podczas Kabaretonu Opolskiego w 2011 roku. Oczywiście jak zawsze Bogu, Boguś i Lucyfer, Lucjan dali radę.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Kandydat na Prezydenta

Za nami wyboru parlamentarne 2011, które co nikog nie zdziwiło wygrała Platforma Obywatelska, za nią Prawo i Sprawiedliwość i dajel - tutaj wyborcza niespodzianka na trzecim oczku Ruch Poparcia Palikota. Janusza Palikota rzecz jasna czyli człowieka kontrowersyjnego, kojarzonego z wibratorem albo piciem małpek publicznie. To oczywiści głupie skojarzenia, bo Palikot poza ekscentrycznymi zachowaniami na w sobie wg mnie wiele mądrości i jak sam zapowiada zajmie się Kościołem, a jest to instytuacja, o której można by książki pisać. Koniec tej dygresji - skupmy się na skeczu, bo w fajny sposób kabaret Neo-nówka proponuje Państwy tym razem swojego kandydata na Prezydenta RP.

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Orędzie noworoczne

Roman Żurek jako prezydent Polski wygłasza noworoczne orędzie do narodu ! I do Ciebie Zbyszku !

Skecz, kabaret = Kabaret OT.TO - Wąs Prezydenta Komorowskiego (Świat według OT.TO)

Niedawno prezydent Polski - Bronisław Komorowski zgolił swego wspaniałego wąsa. Ucierpiało  na tym wiele Lachonów, dla których szczytem marzeń i fantazji były prezydenckie wąsy w śmietanie ! Teraz trzeba znaleźć kolejnego Armanda z ponętnymi wąsami i krążą plotki, że może być to pewien gibki Antoś !

Skecz, kabaret = Kabaret Na Koniec Świata - Prezydent Bronisław Komorowski i jego gęsiarka

Bronek Komorowski po zdetronizowaniu go z tronu Polski przez Andrzeja Dudę, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Lisa zniknął gdzieś, zaszył się wręcz z pewną niszczarką i innymi fantami, które zniknęły z Pałacu Prezydenckiego....

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Zajezdnia BOR (Polsat SuperHit Festiwal 2017)

Stan BOR-u w czasach dobrej zmiany... normalnie zrobili se pksa z bora ;)

Skecz, kabaret = Marcin Daniec - Gra Komputerowa (Opole 2000)

Fragmenty występu Marcina Dańca podczas festiwalu w Opolu w 2000 roku, który traktuje o grach komputerowych.

Skecz, kabaret = Wywiad z Kabaretem Neo-nĂłwka

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z członkami Neo-nówki czyli Romanem Żurkiem, Radkiem Bieleckim i Michałem Gawlińskim. Jesteś ciekaw co mieli do powiedzenia - wejdź już teraz !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Nagroda w kategorii Sierściuchy - wykształciuchy roku na imprezie Gala z Korbą - Warszawa 2008

Chłopaki z Neo-nówki to wyjątkowa ekipa zresztą nie chcę tego wszystkiego nawet specjalnie komentować - na przedstawionym filmiku widać wspaniale jak Panowie mają zryty beret odbierając nagrodę Sierściucha Wykształciucha na Gali z Korbą w 2008 roku, która odbyła się w Warszawie.

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Podróż (Gala z Korbą 2008)

Oto skecz jaki zaprezentował Kabaret Neo-nówka zarz po odebraniu wspaniałej nagrody w kategorii śierściuchy wykształciuchy w 2008 roku na gali z korbą. W skeczu widzimy niezwykła rodzinkę z panią moherową na czele, która wybiera się w podróż. Skończyć się to może tylko w jeden sposób !

Skecz, kabaret = Łowcy.B i Neo-nówka - Sejm część 2 (Gala z Korbą 2008)

Skecz dotyczący naszych wspaniałych polityków czyli wszystko to co się dzieje w sejmie pokazane na wesoło (albo i nie) przez dwie świetne ekipy - Kabaret Neo-nówka oraz Łowcy.B - zapraszamy na część drugą albo jak kto woli numer 2

Stat4u