Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Neo-nówka - Wandzia i Trzej Królowie (Płocka Noc Kabaretowa 2011) część 1

Neo-nówka - Wandzia i Trzej Królowie (Płocka Noc Kabaretowa 2011) część 1
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.38
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 1893 | dodano: 09-08-2011
Opis skeczu
Pewnego razu biblijni Trzej Królowie zagubili się w Płocku. Na szczęście na ratunak przyszła im niezastąpiona Wandzia w postaci Romana Żurka !
Skecz powiązany jest z tagami: neo-nĂłwka, wandzia, płock, płocka noc kabaretowa, krĂłl.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Wandzia i Trzej Królowie (Płocka Noc Kabaretowa 2011) część 2

Druga część historii, w której to Wandzia pomaga biblijnym Trzem Królom ponieważ zagubili się w Płocku. Na domiar złego dopadła ich jeszcze Straż Wiejska tzn. Miejska w postaci Radka Bieleckiego znanego również jako Radosław Bielecki.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Piosena Że (Płocka Noc Kabaretowa 2010)

Polacy z reguły lubią narzekać i zrzędzić, podobnie jak baby. Taka sama sytuacja często spotykana jest w mediach różnego rodzaju i ciągle czytami, słuchamy że to, że tamto.... I właśnie na temat owego "że" specjalną kabaretową piosenkę przygotował kabaret Neo-nówka.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Wandzia i Trzej KrĂłlowie (WyszkĂłw 2013)

10 Lutego 2013 kabaret Neo-nówka wystąpił w Wyszkowie i zaprezentował między innymi skecz ze słynną Wandzią, która na swej drodze spotkała Trzech Króli w Maju oraz niezwykle inteligentnego Strażnika Miejskiego !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Wandzia i Trzej Królowie (Dzień Dobry z Neo-nówką)

Słynna Wandzia czyli kreacja Romana Żurka w konfrontacji z niezwykle bystrym, inteligentnym, błyskotliwym, mądrym i wypierniczystym strażakiem czy tam strażnikiem miejskim !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Wandzia i Trzej Królowie (Dolina Charlotty w Strzelinku koło Słupska)

29 Czerwca 2012 dama z łasiczką czyli Wandzia z Mirrą pojawiła się w miejscowości Strzelinek, a dokładnie w dolinie Charlotty gdzie spotkała trzech króli oraz niezwykle mądrego strażnika miejskiego !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Wandzia i Trzej KrĂłlowie (Na Ĺťywo w Londynie)

Słynna już Wandzia wybrała się na Wyspy Brytyjskie, a dokładnie do Londynu gdzie spotkała Trzech Króli oraz zatroskanego i bystrego Strażnika Miejskiego. No prawie. Zobaczcie Neo-nówkę w Anglii!

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Wandzia i Trzej KrĂłlowie (Sopocka Noc Kabaretowa 2012)

Znana wszystkim Wandzia kreowana przez Romana Żurka pojawiła się podczas Sopockiej Nocy Kabaretowej 2012 podczas rzecz jasna festiwalu Top Trendy, który już na stałe ma w smoim planie bardzo dobrej jakości kabareton. I oczywiście jak zawsze Wandzia Miażdży !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Gdzie Wandzia tankuje

Zastanawialiście się kiedyś gdzie tankuj słynna Wandzia? Nie chodzi oczywiście o tankowanie w monopolowym.... Zobaczcie Wandzie 2014 - Wandzia Kurna Powraca!

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Wandzia 2015 & Poczta

Najnowsze dzieło Neo-Nówki gdzie zobaczycie prawdziwą Panią Pracy, a nie takie młode melepety, Ryśki z Klanu. Wpadnie też sławienna Wandzia w czerwonych gaciach czy tam nawet i różowych!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Rozmowa Kwalifikacyjna część 1

Pierwsza część rozmowy klwalifykacyjnej słynnej Wandzi, która udała się do pewnej firmy w celu uzyskania zatrudnienia. Jedne jest pewne - Wandzia miażdży !!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Rozmowa Kwalifikacyjna część 2

Pewnego razu Wandzia wybrała się do biura pewnej finansowej firmy aby zaprezentować siebie jako kandydatkę na sekretarkę. Nie trudno się domyśleć, że Roman Żurek w swojej szlagierowej postaci Wandzisławy musi kurna dostać tą robotę !

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Jubileuszowa Wandzia 2016 (15-lecie kabaretu Neo-NĂłwka - Schody do Nieba)

Wandzia Powraca!

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Wandzia i StraĹźnik Miejski (Sylwester 2012)

Na sylwestra 2012/2013 słynna Wandzia kreowana przez Romana Żurka doznała spotkania ze Strażnikiem Miejskim. Był to niesamowity osobnik, który potrafił pisać, czytać i nawet się rano sam ubrał !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Wandzia i święty Mikołaj

Romanos Żurek po raz kolejny wcielił się w rolę niesamowitej Wandzi, która tym razem spotkała się ze słynnym św Mikołajem. Trzeba się obawiać czy sędziwy dziadeczek przetrwa to spotkanie.

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Wandzia na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę

Słynny już skecz, w którym w biurze pojawia się Wandzia Zostaw z domu Nierusz, która zamiesza aplikować na stanowisko sekretarki!

Stat4u