Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Neo-nówka - Występ w Gniewie (Gniewjanek 2013)

Neo-nówka - Występ w Gniewie (Gniewjanek 2013)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.83
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 1613 | dodano: 23-06-2013
Opis skeczu
22 Czerwca 2013 w Gniewie wystąpił znakomity Kabaret Neo-Nówka, który rozbawił zagniewanych Gniewianów (sory jak źle napisalem!) między innymi skeczem o spotkaniu prezydenta Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim !
Skecz powiązany jest z tagami: obama, komorowski, prezydent, neo-nĂłwka, gniew, prezydenci, relacja, repozrtaĹź.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Prawda o spotkaniu Komorowskiego z Obamą

Zobacz najprawdziwszą prawdę o spotkaniu Szopy Obamy yyy przepraszamy Baracka Obamy z Bronkiem Komorowskim czyli mega qrwa mada faka spotkanie prezydentów Polski i USA, a USA to Stany Zjednoczone Ameryki. Czy naprawdę Obama zapytał Komorowskiego dlaczego zgolił wąsy? A może zapytał dlaczego nie zapuści brody jak Conchita Wurst. Nie ma co gdybać - prawdziwa relacja ze spotkania Obamy z Komorowskim!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Spotkanie Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim (Opole 2011)

Niewielu wie o tajemnym spotkaniu naszego wodza Bronka Komorowskiego z pierwszym czarnym w białym domu czyli prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki - Barackiem Obamą. Bronek jak rasowy poliglota dawał ocziwiście czadu.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Spotkanie Baracka Obamy z Bronisławem Komorowskim (XVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2011)

Jak co roku w Koszalinie odbył się festiwal kabaretowy, na którym wystąpiło wielu znakomitych gości, a wśród nich kabaret Neo-nówka, który odsłonił kulisy tajnego spotkania na szczycie władzy. Nasz cesarz Bronisław Komorowski spotkał się z Barackiem Obamą znanym również jako Barack MaOba.

Skecz, kabaret = Obama Gangnam Style

Zobacz jak Barrack Obama tańczy Gangnam Style !

Skecz, kabaret = Kabaret OT.TO - Wąs Prezydenta Komorowskiego (Świat według OT.TO)

Niedawno prezydent Polski - Bronisław Komorowski zgolił swego wspaniałego wąsa. Ucierpiało  na tym wiele Lachonów, dla których szczytem marzeń i fantazji były prezydenckie wąsy w śmietanie ! Teraz trzeba znaleźć kolejnego Armanda z ponętnymi wąsami i krążą plotki, że może być to pewien gibki Antoś !

Skecz, kabaret = Kabaret Na Koniec Świata - Prezydent Bronisław Komorowski i jego gęsiarka

Bronek Komorowski po zdetronizowaniu go z tronu Polski przez Andrzeja Dudę, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Lisa zniknął gdzieś, zaszył się wręcz z pewną niszczarką i innymi fantami, które zniknęły z Pałacu Prezydenckiego....

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Zajezdnia BOR (Polsat SuperHit Festiwal 2017)

Stan BOR-u w czasach dobrej zmiany... normalnie zrobili se pksa z bora ;)

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Kandydat na Prezydenta

Za nami wyboru parlamentarne 2011, które co nikog nie zdziwiło wygrała Platforma Obywatelska, za nią Prawo i Sprawiedliwość i dajel - tutaj wyborcza niespodzianka na trzecim oczku Ruch Poparcia Palikota. Janusza Palikota rzecz jasna czyli człowieka kontrowersyjnego, kojarzonego z wibratorem albo piciem małpek publicznie. To oczywiści głupie skojarzenia, bo Palikot poza ekscentrycznymi zachowaniami na w sobie wg mnie wiele mądrości i jak sam zapowiada zajmie się Kościołem, a jest to instytuacja, o której można by książki pisać. Koniec tej dygresji - skupmy się na skeczu, bo w fajny sposób kabaret Neo-nówka proponuje Państwy tym razem swojego kandydata na Prezydenta RP.

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Orędzie noworoczne

Roman Żurek jako prezydent Polski wygłasza noworoczne orędzie do narodu ! I do Ciebie Zbyszku !

Skecz, kabaret = Neo-Nówka i Jurki w USA 2013 - Dawno temu w Ameryce część1

Zobaczcie jak się białą limuzyną wożą gwiazdy kabaretu z Polski po Hameryce.... jednak ten Komoruski załatwił wizy! Dziabaj!!!

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Piloci na pokładzie rządowego samolotu

Za ten skecz częśto można było słyszeć krytyczne głosy w stronę kabaretu Młodych Panów w związku z katastrofą smoleńską. Sytuacja jest o tyle bezsensowna, że skecz powstał spory kawał czasu przed tym tragicznym wydarzeniem. Można oczywiście odnaleźć w nim kilka bardzo pasujących do całego zdarzenia elementów, ale trudno żeby mieć o to do chłopaków pretensje. Co by nie myśleć skecz jest bardzo dobry i ja polecam!

Skecz, kabaret = Marcin Daniec - Gra Komputerowa (Opole 2000)

Fragmenty występu Marcina Dańca podczas festiwalu w Opolu w 2000 roku, który traktuje o grach komputerowych.

Skecz, kabaret = Teatr Improwizowany Hofesinka - Orędzie Prezydenta z okazji zdobycia przez Polskę Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Polska wygrała Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czyli Mundial! I to jest fakt! Wiem, że nie wierzycie w to, ale nawet Prezydent Polski postanowił w tej sprawie wygłosić orędzie !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Prezydent Warszawy (Kabaretowa Noc Listopadowa 2013)

Na Kabaretowej Noci Listopadowej 2013 w dniu 11 listopada 2013 pojawiła się prawie odwołana przez referenduma Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy czyli Haneczka Gronkiewicz Waltz znana również jako Syrenka Hania Warszawska !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Robert GĂłrski Kandydat Na Prezydenta 2015 - GĂłralBus

Okazuje się, że poza Komorowskim, Dudą, Pawłem Cookies'em czy KorWinem w kartonie mamy jeszcze jednego świetnego kandydata, a jest nim Robert Górski, który swoim GóralBusem zwiedza całą Polskę, Europę, Ukraine, Rosję, Krym, Ziemię, galaktykę, milky way-ea oraz czarną dziurę! W wyborach prezydenckich 2015 głosujcie na Górskiego z KMN!

Stat4u