Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Niekryty Krytyk - Pan Tik Tak

Niekryty Krytyk - Pan Tik Tak
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 0.00
kategoria: Osobowości | unikalnych odsłon: 1715 | dodano: 24-06-2012
Opis skeczu
Bohater tego filmiku to ten wypasiony ziomek w fajowych okularkach, który w latach 90-tych XX wieku był moim idolem za czasów dzieciństwa. Tak tak tak to Pan Tik Tak !! Kto go nie pamięta to niestety miał przykre dzieciństwo i powinien pobrać z warezów wszystkie odcinki Tik Taka, a następnie wziąć skrzynkę browarów i nadrobić zaległości - od razu będzie Ci lepiej. Wątki pedofilskie, bo takowe wieści krążą po sieci iż Pan Tik Tak został za takie poczynania skazany niestety pojawiają się w tym filmiku, ale nie wchodźmy w to. Zapamiętajmy Pana Tik Taka jako fajnego zioma, który z takimi gigantami lat 90-tych jak Pan Japa powodują, że na twarzy pojawia się uśmiech cudownych wspomnień :-)
Skecz powiązany jest z tagami: niekryty krytyk, przemyślenia, tik tak, pan tik tak, dzieciństwo, fajne dzieciństwo, lata 90.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Dobranocny Ogród (Przemyślenia Niekrytego Krytyka)

Tym razem Maciek Frączyk postanowił w swoich przemyśleniach zająć się Dobranocnym Ogrodem - bajką, programem dla dzieci autorstwa tych samych kosmitów, którzy zrobili Teletubisie. Poznacie między innymi Maka Paka vel. Maka Sraka mającego 3 gówna na głowie.

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Bezpieczeństwo Dziecka

Tym razem Niekryty Krytyk postanowił ocenić, rozprawić się ze wspaniałym i w hooooj mądrym filmem Bezpieczeństo Dziecka przedstawiającym dzieciakom jakie to niebezpieczeństwa czyhają albo czychają na nich w ich maleńkim, kolorowym i naiwnym dziecięcym życiu. Strzeżcie się !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Bezpieczeństwo Dziecka 2

Druga część Bezpieczeństwa Dziecka w wykonaniu Niekrytego Krytyka znanego jako Maciek Frączyk czy tam odwrotnie. Bujaaaaaa :-)

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Trudne Sprawy

Trudne sprawy to wraz z Dlaczego Ja sztandarowy program telewizji Polsat, który potrafi zszokować każdego człowieka zarówno tego o gołębim sercu jak i takiego, który gwałci, kradnie, morduje i wiecznie masturbuje. Jeżeli nie widziałeś jeszcze żadnej trudnej sprawy to musisz to nadrobić, a tym czasem niejaki Niekryty Krytyk przygotował dla Ciebie tzw. the best of czy highlights z tego trzymającego w napięciu programu erotyczno, wojenno, dokumentalno ciekawego !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Kultowe gry na Pegazusa

Nieryty Krytyk tym razem postanowił przypomnieć wielu z nas wspaniałe lata dzieciństwa kiedy to można było poza świetną zabawą na dworze ponapierniczać z kumplami na pegazusie. Mimo że grafika w porównaniu do dzisiejszej technilogii była bardzo uboga - to były takie gierki, które zjadały mnóstwo czasu, a i dziś z chęcią byśmy w takowe giercunie pociupali. Ktoś z nas nie zna Mario, Kaczek oraz Contry ? Jeśli nie znasz to żałuj, ale pamiętaj, że wszystko to można nadrobić !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Kuchenne Rewolucje

Tym razem Niekryty Krytyk czyli Maciej Frączyk postanowił ocenić tvnowski program Kuchenne Rewolucje, w którym główną rolę dzielnie dzierży Magdalena Gessler. Jak myślicie będzie słodzenie Magdalenie i wchodzenie jej tu i ówdzie czy może niekryta krytyka ?

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Koniec Świata 2012

Drogie ludzie, ludziki i ludziska - mamy 18 grudnia 2012 oraz godzinę 20:38 - jak więc łatwo policzyć do końca świata pozostały 2 dni, 3 godziny i 42 minuty ! Jeżeli świat upadnie, a Internet przetrwa to niech ten wpis będzie pamiątką po mnie dla przyszłych cywilizacji czy też gatunków, które powstaną za miliony lat ! A jeżeli by się okazało, że końca świata 2012 nie będzie to obejrzyjcie sobie Niekrytego Krytyka, który postanowił ocenić Koniec Świata !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Wigilia w Radomiu (Niekryty Krytyk ocenia)

Niekryty Krytyk czyli Maciek Frączyk ocenia postępowanie pewnej chytrej baby, która na słynnej już wigilii w Radomiu zajumała napoje Zbyszka. Jak się okazuje ów baba wcale nie kradła tylko chciała posprzątać dostatek przed przyjściem Jezusa. Dowiemy się również jaki jest sens świąt Bożego Narodzenia oraz gdzie na mapie świata leży Polska... tak naprawdę ! Pojawia się również motyw Gangnam Style w wersji hard coreowej !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Co Pana najbardziej denerwuje

Niekryty Krytyk ze swoją brodą i podobieństwem do Kuby Wojewódzkiego zajął się filmikiem, w którym pewien Pana opowiada co go najbardziej denerwuje... Są to oczywiście woda, powietrze czy hemoglobina !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - O dziatkach niejadkach

Kolejny odcinek z serii Przemyśleń Niekrytego Krytyka czyli Macieja Frączyka, który wraz z nadejściem roku 2013 przypomina Kube Wojewódzkiego :P

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Boohbah

Na Wielkanoc 2013 przygotował dla Was swoje nowe przemyślenia Niekryty Krytyk ! I tak oto możemy zobaczyć dobranockę, która ryje beret dzieciom ! Jak można w ogóle produkować bajkę, która robi z małych dzieci debili, psychopatów ? Potem taki człowiek może wyrosnąc np. na polityka i być takim samym kłamcą i skur....czybykiem jak Tusk, Kaczyński i reszta tej bandy.

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Poganie Atakują

Była sobie pewna procesja, msza, liturgia itd., ale co to co to ? Jakieś pogany grają se w piłkę !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Przygody Gąski Balbinki

Maciejos Frączykos tym razm postanowił zmolestować Balbinkę. A dokładnie Gąskę !

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Pippi Långstrump czyli Pippi Pończoszanka

Tym razem bojaterką przemyśleń Niekrytego Maćka Krytyka Frączyka jest Pippi Pończoszanka znana również jako Fizia Pończoszanka, Pippi Långstrump, Pippilotta Wiktualia Firandella Złotomonetta Pończoszanka lub szw. Pippilotta Viktualia Rullgardina Krusmynta Efraimsdotter Långstrump. Jest bo bohaterki, która powstała z pióra szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. A kończąc ten wstęp warto zapytać kto z Was w dzieciństwie nie był fanem tej bardzo silnej rudej dziewczynki ? Jeżeli pamiętacie tę rudą strongmanke to musieliście się wychować w latach 90-tych czy 80-tych XX wieku lub jeszcze wcześniej ! Czy Niekryty Krytyk da radę z Pipi ? A może Silna Pipi mu wpier...li ? A może Maciej ma jakiś fetysz i chciałby spotkać się z dorosłą Pippi, która przeorałaby go jak pies burą suke ?

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Kim Jesteś ? Jesteś zwycięzcą!

Maciek Frączyk Vs. Piotr Blandford czyli Jesteś zwycięzcą Vs. Naleśnikiiiiiiiiiiiii !

Stat4u