Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Paranienormalni - kabaret Świetlówka przedstawia: Heniek i Czesiek

Paranienormalni - kabaret Świetlówka przedstawia: Heniek i Czesiek
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.67
kategoria: Paranienormalni | unikalnych odsłon: 1764 | dodano: 12-02-2013
Opis skeczu
Kabaret Paranienormalni przedstawia parodię kabaretu Neo-nówka korzystając z ich niegdyś sztandarowych postaci czyli Czesia i Heńka. Trzeba przyznać, że prawdziwy fan Neonówki rozpozna w tym skeczu bardzo wiele charakterystycznych elementów z nimi związanych. I nie koniecznie chodzi o bardzo wyraźne elementy jak Co Ty gadasz.
Skecz powiązany jest z tagami: neo-nĂłwka, paranienormalni, heniek, czesiek, parodia.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Heniek i Czesiek

Postać Heńka i Cześka (tutaj pozdrowienia dla tzw. Hyńka czyli Michała Żółtowskiego z Żywca - straszna z niego menda i kanalia oraz kawał ...., ale tak naprawdę to poczciwy przyjaciel) to sztandarowe postacie z repertuaru kabaretu Neonówka. Panowie Gawliński i Żurek w tych rolach dają radę równie doskonale jak Górski i Cieślak z kabaretu Moralnego Niepokoju w postaci Romka i Gwidona. Hynieeeeeek przelewoj !

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Heniek i Czesiek w gminie w sprawie cateringu

Heniu i Czesiu poszli do gminy żeby zając się biznesem związanym z cateringiem, bo przecież Wójt to obywatelom obiecał. Niestety okazało się, że Wójt obiecuje tylko przed wyborami, a tak naprawdę obsługę cateringu dostanie rodzina Wójta. Tak to już w Polsce jest i nie tylko w kabarecie....dowiemy się również, że ojcieć Henryka czy tam Cześka zginął w II i III Wojnie Świastowej Pod Grunwaldem gdzie go trzepnął Krzyżak na niemieckich blachach ! Warto znać kawał historii !

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Heniek i Czesiek jako bezrobotni z inicjatywą

Czesiu i Heniu od lat dają radę sobie w każdej sytuacji w myśl hasła Co Ty Gadasz ?!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Czesiu i Heniu poszukują pracy

Prace jakąś warto mieć co by zawsze w kieszeni były jakieś drobniaki na winko i bułkę z denaturatem. Czyż nie :) ?

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Własna firma (Heniek i Czesiek)

Każdy może założyć firmę i dzięki temu stać się przedsiębiorcą w kraju o nazwie Polska. Niestety pewnie dość szybko ten sam kraj go zwyczajnie udupi i firma padnie ! Zobaczcie więc jak Henryk Brzeziniak i Czesiek Dekarz chcieli się załatwić, wysikać i trafili na bardzo przyjaznego i ładnie pachnącego urzędnika.

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Własny Biznes

Heniu i Czesiu zostajo przedsiębiorcamY!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Gabryśka (Parodia Mariolki Paranienormalnych)

Roman Żurek z Neonówki przygotował dla Państwa, dla nas - Gabryśkę czyli parodię Mariolki kabaretu Paranienormalni.

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Heniek i Czesiek w Warszawie

Dwie wspaniałe osobistości czyli Heniek i Czesiek wybrali się do stolicy Polski, a tam się dziejo rzeczy niestworzone....

Skecz, kabaret = Paranienormalni i Neo-nówka - Życzenia Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który "czują w powietrzu" nawet osoby nie związane z wiarą katolicką - po prostu taki klimat jest do okoła. Na tym nagraniu Panowie z kabaretów Neo-nówka oraz Paranienormalni przesyłają swoim sympatykom świąteczne życzenia.

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Przedstawienie Michała Paszczyka

Robert Motyka i Igor Kwiatkowski czyli artyści sceniczni kabaretu Paranienormalni przedstawiają nowego członka swojej ekipy - Michała Paszczyka, który wcześniej występował w kabarecie Neo-nówka.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - K jak Kartony odcinek 1

Jak widać okres nabijania się z niezwykle barwnej i spektakularnej śmierci Hanki Mostowiak w serialu M jak Miłość nie minął, a wręcz zaczął ewoluować na różnego rodzaju formy przekazu. Powstało sporo dowcipów, haseł, obrazków, a teraz przyszedł czas na całkowitą parodię serialu ukierunkowaną na wspomniane tragiczne wydarzenie.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - K jak Kartony odcinek 2

Druga część kabaretowej parodii, w której Panowie Żurek, Bielecki oraz Gawliński napierniczają się ze znanego polskiego tasiemnca, telenoweli czyli M jak Miłość. Można by stwierdzić, że nieładnie tak się naśmiewać, ale trzeba dodać, że motywem ów szyderstwa satyrycznego jest słynna, spektakularna, brawurowa, mrożąca krew w żyłach śmierć Hanki Mostowiak !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - K jak Kartony odcinek 3

Trzecia część parodii Kabaretowej znanego serialu M jak Miłość, gdzie głównym elementem, tematem, niemalże podmiotem lirycznym jest Hanka Mostowiak i jej mrożąca krew w dupie śmierć, w której palce maczały kartony !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - K jak Kartony odcinek 4

Czwarta odsłona K jak Kartony czyli parodii M jak Miłość z nastawieniem na walkę z kartonami, które w bezwzględny, brutalny i spektakularny sposób pozbawiły życia Hannę Mostowiak ! Od dziś już nie piję wina w kartonie !!!!

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka i Paranienormalni - Relacja z Sylwestra

Wspólna relacja wspaniałych kabareciarzy z imprezy sylwestrowej, z której pewnie i tak nic nie pamiętasz pijacki elemencie :) !!

Stat4u