Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Paranienormalni - Kryspin i Ruskie Pierogi

Paranienormalni - Kryspin i Ruskie Pierogi
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.35
kategoria: Paranienormalni | unikalnych odsłon: 703 | dodano: 17-09-2014
Opis skeczu
Wiecie skąd pochodzą ruskie pierogi, kto je najlepiej gotuje, kto jest mistrzem pierogów ruskich? Oczywiście, że jaśnie pan Mr Pieróg Kryspin!
Skecz powiązany jest z tagami: kryspin, paranienormalnin, pierogi, rosja.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Justin Timberlake - Zlot Fanów

Kryspin jest największym idolem Justina Timberlake'a i to do tego stopnia, że jak Timberlake był w Polsce w 2014 roku to stał w kolejce z innymi typowymi Polaczkami (cwaniactwo, kombinatorstwo, narzekanie, kompleksy, wina tuska, wszystko wiem...) żeby móc albo modź chociaż zarzucić okiem na show Kryspina Live!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Siatkówka

Kryspin to zdolna bestia oraz człowiek o wspaniałej sylwetce, wysportowany jest niczym Sasha Grey. Zresztą zobaczcie sami jak Kryspin gra w siatkówkę!

Skecz, kabaret = Kryspin, Paranienormalni i Rafał Sonik, czyli superprodukcja roku!

Kryspin dublerem Rafała Sonika w Rajdzie Dakar? A może jego konkurentem? Już wkrótce pierwszy odcinek superprodukcji, która zmieni oblicze motorsportu!

Skecz, kabaret = Kryspin w Rajdzie Dakar z Sonikiem

Znacie Rafała Sonika? To taki gigant startujący w rajdach terenowych, który daje sobie w tym męskim sporcie bardzo dobrze radę. Pojawił się jednak pewien problem ponieważ wyrosła nam nowa gwiazda motorsportu będąca Kryspinem! Były plotki, że Kryspinos będzie jedynie dublerem Sonika, ale życie pokazało, że jest on o wiele lepszym rajdowcem dakarowcem kryspinowcem!

Skecz, kabaret = Kryspin w Kalendarzu Dżentelmani 2015!

Kryspin ze swoimi babeczkami zaprasza do zakupów, do akcji charytatywnej, a wszystko to pewnego kalendarza z zacnymi facetami, Kryspinem oraz nagim Tomkiem D.

Skecz, kabaret = Kryspina jazda po grzybkach

Kryspin, grzybki halucypki i quad. Jak to się skończy?!

Skecz, kabaret = Konfrontacja dwóch samców alfa - Kryspin i Rafał Sonik

Kryspin Krisperson, samiec alfa i człowiek orkiestra oraz Rafał Sonik, człowiek z osobowością zwycięzcy i ... samiec alfa. Spotkanie dwóch silnych osobowości, czy uda im się dojść do porozumienia? Czy Rafał zabierze Kryspina na Dakar?

Skecz, kabaret = Kryspin jedzie na Dakar! Prawie.

Kryspin trenuje swoje umiejętności jazdy na quadzie i szykuje się do zbliżającego się Rajdu Dakar. Rafał Sonik pozwala mu przejechać się swoją dakarówką. Zobaczcie, jak poradził sobie Kryspin!

Skecz, kabaret = Kryspin dzwoni na Rajd Dakar do Rafała Sonika

Doskonała współpraca Kryspina z Rafałem Sonikiem przynosi efekty. Tylko dzięki "fachowej" pomocy Kryspina można zostać liderem Dakaru :))

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Kocham Pierogi

Ten skecz to przedstawienie utworu jednego z Boys Bandów w nieco humorystycznej, specyficznej formie pod arcyciekawą nazwą - Kocham Pierogi.

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin na Koniu w czasie wakacji

Kryspin czyli bardzo zryta postać kreowana przez Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni w tym skeczu postanowił w ramach wakacji pośmigać na koniku. A że on sam również wygląda jak koń albo gorzej to musiał być to widok kosmiczny.

Skecz, kabaret = Michał Kempa - Miłość

Monolog, stand up Michała Kempy poruszający tematykę miłości. Czym jest miłość ? Czy to tylko efekt pewnych chemicznych procesów i substancji czy jest w tym coś irracjonalnego ? A jak to było w przypadku Niemców ? Jaka była miłość niemiecka ? A jak wygląda sprawa związków i miłości w Związku Radzieckim ?

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin na Święta 2012

Występ Kryspina do swoich fanów w związku ze Świętami Bożego Narodzenia 2012 !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Nowy Rok

Piosenka kabaretu Czesuaf będąca parodią utworu Nowyj God rosyjskiego boysbandu Steklovata, a wszystko to jako noworoczne życzenia kabaretowe !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin Shot czyli Super Żart

Kolejna odsłona przygód Kryspina czyli jednej z twarzy Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni !

Stat4u