Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Piotr Bałtroczyk - Komórki (Jubileusz Piotra Bałtroczyka - pierwsza 50tka)

Piotr Bałtroczyk - Komórki (Jubileusz Piotra Bałtroczyka - pierwsza 50tka)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.57
kategoria: Piotr Bałtroczyk | unikalnych odsłon: 1629 | dodano: 23-12-2012
Opis skeczu
Realna, życiowa, pratkyczna opowieść Piotra Bałtroczyka na temat współczesnego świata, który został w znaczącej części ogarnięty przez telefonię komórkową. Bo niestety tak już jest, że potem jakieś absy drą ryja w autobusie na temat tego, że laska jednak ma okres i dzidzi nie będzie. Inny przypadek to dzwoniący telefon w teatrze, ale to może się zdarzyć. Gorzej jak jakiś kolo taki telefon odbiera i mówi bez wstydu "takie sobie".
Skecz powiązany jest z tagami: piotr bałtroczyk, komórki, komórka, telefon, telefony, telefon komórkowy, telefony komórkowe.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Weźrzesz - Nokia

Kabaret i Nokia czyli roześmiany konekting pipul :-) A tak w ogóle kto z Was pamięta czasy Noki 3310 :) ?

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Moja Pierwsza Komórka (Parodia Ani Mru Mru)

Skecz pochodzący z 2003 roku będący parodią skeczu z repertuaru kabaretu Ani Mru Mru :)

Skecz, kabaret = Kabaret Grabiego Marka - Zwiększ głośność komórki

Kto zgadnie o co w tym chodzi może być z siebie dumny :)

Skecz, kabaret = Kabaret Weźrzesz - Randka

Tak czasem bywa, że chłopak i dziewczyna wybierają się na randkę, ale ciągle ktoś czy też coś im przerywa te chwile miłości głupiej, naiwnej, sielankowej i boomowej. I to wcale nie jest jakiś zbereźny kelner jak u Moralnych tylko ciągle dzwoniący telefon komórkowy.... a to dzwoni mama, a to dzwoni tata, a to dzwoni telefonia komórkowa Porencz czy też Poręcz !

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Kurier z LSD (Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013)

Tak to czasem bywa, że kurier wpada do nas po LSD.... a do tego ma nowoczesnego Smartphonea czy Smartfona jak kto woli. Czy do Was też czasem dzwoni gość z informacją o przesyłce dla Pana Mamy ?

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Firma kurierska LSD (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2012)

Bardzo dobry skecz Łowców. B zaprezentowany podczas Kabaretobrania 2012 w Zielonej Górze. Jest to skecz bardzo pouczyający, bo można się np. dowiedzieć, że oczytany gej to WikiPedzio. Przekonacie się również Państwo iż dobrze mieć przy sobie Smartphonea, który w sytuacji quizu z kurierem na LSD podpowie nam, że Zagrzeb jest stolicą Mołdawi czy tam Chorwacji.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Nagroda w kategorii Sierściuchy - wykształciuchy roku na imprezie Gala z Korbą - Warszawa 2008

Chłopaki z Neo-nówki to wyjątkowa ekipa zresztą nie chcę tego wszystkiego nawet specjalnie komentować - na przedstawionym filmiku widać wspaniale jak Panowie mają zryty beret odbierając nagrodę Sierściucha Wykształciucha na Gali z Korbą w 2008 roku, która odbyła się w Warszawie.

Skecz, kabaret = Stanisław Tym i Artur Andrus - Nagroda w kategorii Kabaretowa Rewelacja Roku 2008

Na tym filmiki możemy obejrzeć jak Panowie Artur Andrus i Stanisław Tym odbierają prestiżową nagrodę Kabaretowej Rewelacji Roku (Kataryniarz), a był to rok 2008. Coś tam jeszcze sobie ględzi Piotrek Bałtroczyk.

Skecz, kabaret = Piotr Bałtroczyk - Żarówka

Występ, monolog Piotra Bałtroczyka na temat żarówki zaprezentowany w programie z serii Kroniki Piotra Bałtroczyka z Warmii. Można się oczywiście zastanawiać czy gadanie o żarówce może być ciekawe więc w roli wyjaśnień powiem, że Piotrek Bałtroczyk skupia się na legendzie, micie, teorii, przesłance i poglądzie, że raz włożonej do ust żarówki nie da się już wyciągnąć.

Skecz, kabaret = Piotr Bałtroczyk - Występ na Sopot Top Trendy 2011

Występ Piotra Bałtroczyka na Sopockiej Nocy Kabaretowej 2011 w ramach festiwalu Top Trendy, który co roku odbywa się oczywiście w Sopocie. Występu Bałtroczykusa to bardzo dobry stand up, podczas którego artysta odnosi się do swojego życia prywatnego i zawodowego, opowiada ciekawe anegdoty oraz dowcipy.

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Randka w Ciemno

W tym oto skeczu Michał Wójcik genialne wciela się w rolę Gienka, który bierze udział w programie Randka w Ciemno, którego prowadzącym jest niesamowity i onieśmielający Bodzio Szajs czyli Marcin Wójcik. Trzeba pogratulować tejże potyczkowi Gienosławowowi gdyż w walce o serce pięknej dziewczyny konkuruje z samym Piotkiem Bałtroczykiem, który jak wiadomo wyrywa Lachony gdy jest napierd... yyy tzn. onieśmielony :) Skecz można rzecz, że stary - ale naprawdę kurde jary !

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących - Nasza Klasa (Piotr Bałtroczyk Na Żywo)

Występ kabaretu Skeczów Męczących zarejestrowany w programie telewizyjnym Piotr Bałtroczyk Na Żywo. Jak sama nazwa wskazuje gospodarzem tego programu był Rysiek z Klanu. No dobra żartowałem mowa oczywiście o Piotruniusiu Bałtroczykusiu, którego możecie znać pod pseudonimem (albo pseudo minem) artystycznym Baltroczyk Piotr.

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących - Drogówka, Jacek Krzynówek i Piotr Bałtroczyk

Wspolny skecz Kabaretów Skeczów Męczących oraz Młodych Panów z okazji urodzin Piotra Bałtroczyka, w którym mamy doczynienia z drogówką, która zatrzymuje pierw Jacka Krzynówka, a potem Piotrusia Bałtroczyka. Trzeba przyznać, że dla owych policjantów to bardzo ciekawy zestaw zatrzymanych.

Skecz, kabaret = Piotr Bałtroczyk - Występ na Kabaretobraniu 2012 (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2012)

Występ Piotrusia Bałtroczyk podczas Kabaretobrania 2012, który jak co rok odbył się w Zielonej Górze w ramach Zielonogórskiego Funduszu Śmiechu.

Skecz, kabaret = Piotr Bałtroczyk - Wspomnienia kabareciarzy

Kolejny odcinek z serii Wspomnień Kabareciarzy, a jego gościem, gwiazdą niesamowity Pan, który zawsze wita swoją czcigodną publikę w pięknej, klimatyzowanej sali - Piotr Bałtroczyk.

Stat4u