Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Sylwester Adam Wardęga - Publiczne picie piwa i ucieczka przed niepełnosprawną policją

Sylwester Adam Wardęga - Publiczne picie piwa i ucieczka przed niepełnosprawną policją
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.87
kategoria: Osobowości | unikalnych odsłon: 4495 | dodano: 16-06-2013
Opis skeczu
Sylwek Adam Wardęga tym razem postanowił pokazać Polakom jak bardzo sprawni są polsc policjanci. A może są po prostu leniwi ? A może mają po prostu już dość tego waryjota ? W każdym razie materiał wesoły :)
Skecz powiązany jest z tagami: sa wardęga, policja, policjanc, piwo, alkohol, picie w miejscu publicznym, sprawność policjantów, pościg.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Sylwester Adam Wardęga - Andrea pyta policjantów o sex

Zobaczcie najnowszy film SA Wardęgi, w którym niejaka Andrea proponuje sex policjantom, a że jest to zacna niewiasta o szlachetnej urodzie to znajdują się i policjanci chętni na sex z ów białogłową...

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Policjanci i pijani kierowcy

Ów skecz przedstawia nam scenkę, w której policjanci zatrzymują kompletnie zalanych gości, którzy rzecz jasna mimo tego, że ledwo stoją na nogach - prowadzili samochód. Na szczęście jest to tylko skecz, ale nie jest tajemnicą, że takie wydarzenia mają miejsce w rzeczywistości nas otaczającej.

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Policja i pijani kierowcy

Ostatnio Tomek Adamek został złapany na jeździe po pijoku na skutek czego doprowadził do wypadku drogowego. A taki z niego Tomaszek Świętoszek - zawsze w wywiadach opowiada jaki to jest pobożny itd., a tu taki zonk. I nie chodzi o to, że sobie chlapnął czy jechałby samochodem po 1 piwie, bo nie oszukujmy się - to zdarza się niejednemu. Problem w tym, że taki niby to świętoszek w ten sposób spowodował tak duże zagrożenie dla innych na drodze. Co gdyby kogoś zabił ?

Skecz, kabaret = Formacja Chatelet - Policjant i Pijany Kierowca (X Płocka Noc Kabaretowa 2016)

Bywa czasem tak, że człowiek jest lekko zawiany czy tam zmęczony czy tam nawet naje***y, ale trzeba wsiąść na jednoślad i pobieżyć np. do sklepu po winko czy też do pałacu po wielką flachę, która została po Olku. Byleby po drodze nie spotkać dzielnego Pana Policjanta!

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących - Nowy Film Patryka Vegety (Parodia Patryka Vegi i Pitbulla) - 15 Lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Po Pitbullu i Botoksie nadchodzi prawdziwa Petarda filmowa w naszej rodzimej, polskiej kinematografii...

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Patrol 2017 czyli Policja PiS kontra Menele

Żeby tak Polak Polaka Czarną pałą....

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Ćwicz z Ewą Chodakowską

Bo każdy facet może naparzać z Ewcią hop hop hop! Nie ma to jak podźwigać piwerko ;) Stefan Wam to wszystko zaprezentuje jak spalić zły cholesterol! Pamiętaj - Twoje ciało potrafi więcej niż mówi Ci Twój umysł!

Skecz, kabaret = Kabaret Czwarta Fala i Kamil Szpankowski prod. Tal3s - Janusz, Janusz w Zakopanem! (Parodia Sławomir - Miłość w Zakopanem)

Znakomita kabaretowa parodia Miłości w Zakopanem Mesje Sławomira w realizacji Czwartej Fali z Ekipą! :) Wszystkie piwka.... do dna!

Skecz, kabaret = Sylwester Adam Wardęga - Mr. Pumpkin Halloween 2013

Na Halloween pogromca policjantów, którzy oszukiwali na testach sprawnościowych czyli Sylwek Adamo Wardęga postanowił przygotować filmik z Panem Pumpkinem czyli Panem Dynią, który niesodziewanie wyskakuje z kupy liści i straszy ludzi. Czy Wy również boicie się dyni ? Uznajecie w ogóle Halloween czy raczej stosujecie się do zakazu uznawiania tego święta przez ludzi z instytucji, która zabiła na przestrzeni wieków miliony ludzi, a i nadal dość obficie dopuszcza się molestowania, pedofilii wobec dzieci pod przykrywką sułtanny ?

Skecz, kabaret = Sylwester Adam Wardęga - Potwór wyskakujący z liści

Zielony Potwór zasypał się liśćmi w parku, a następnie wyskakiwał z okrzykiem na przechodniów. Czy wszyscy się bali ? A może ktoś kopnął Wardęgę ? Czy też wręcz skopał Sylwestra Adama Wardęgę ? A może jeszcze inny ludzik zgłosił Wardęgę do Straży Miejskiej ? Najepsza jest scena właśnie ze strażą miejską i słowa: O co chodzi ? Sylwester Wardęga, trener policji - proszę bardzo - o co chodzi ?

Skecz, kabaret = Sylwester Adam Wardęga - Pies Pająk - Wielki Mutant

Kolejny film ze stajni Adama Sylwestra Wardęgi, który stworzył mutanta będącego mieszanką Pająka i Psa, który wypełzł na ulicę i zaczął straszyć zwykłych mieszkańców.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Policjant w stroju zastępczym

Eh ta nasza polska służba mundurowa... można narzekać, można ich nie lubić, ale trzeba przyznać, że Ci ludzie wykonują swój zawód z narażeniem własnego życia i to właśnie w myśl ochrony obywatelów. Niestety czasem brakuje im funduszy (bo np. politycy za dużo nakradli) i muszą sobie jakoś radzić np. radarem zastępczym. A co by było gdyby taki Robert Górski sportkał takiego zastępczego policjanta czyli Rafała Zbiecia na swojej drodze ? Myślę, że na pewno pomogłaby mu Kasia Pakosińska.

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Pajac

Abelard Giza pewnego dnia spotkał na swej drodze policjanta Jachimka, który przerwał mu telefoniczną rozmowę. No cóż tak bywa, ale co by było gdybyśmy tak mogli bez konsekwencji mówić głośno i publicznie to co rzeczywiście myślimy ? Tutaj się dowiesz!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Policyjny Negocjator

Jeżeli chcesz skoczyć z dachu albo nadziać się 10 razy na nóż teściowej obierającej ziemniaki to wiedz, że poza tym, że coś się dzieje to na pewno dopadnie Cię policyjny negocjator, który będzie chciał Cię od tych czarnych planów odciągnąć !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodcych Panów - Policjanci (Z Cezarym Pazurą)

Sławienny skecz Kabaretu Młodych Panów o policjantach, w którym tym razem udział wziął również Czarek Pazura.

Stat4u