Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Taniec oficerski (Włatcy Ognia Bielsko-Biała 2009)

Taniec oficerski (Włatcy Ognia Bielsko-Biała 2009)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.63
kategoria: Pozostałe | unikalnych odsłon: 1333 | dodano: 03-07-2011
Opis skeczu
Widzialiście kiedyś tańczącego żołnierza, który niekoniecznie jest trzeźwy (chociaż tak naprawdę może ma taki styl) ? Ktoś zarejestrował takiego Travoltę podczas imprezy Włatcy Ognia, która odbyła się w 2009 roku w Bielsku-Białej.
Skecz powiązany jest z tagami: Ĺźołnierz, bielsko biała, taniec, włatcy ognia.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Telefon do Agencji Towarzyskiej z poligonu wojskiwego

Pewien spragniony miłości żołnierz postanowił zadzwonić do kościoła czy mógłby go umiłować jakiś ksiądz dobrym słowem i braterskim przytuleniem. Niestety się nie dowdzwonił wobec czego postanowił zadzwonić do agencji towarzyskiej czyli dla pełnej jasności miejsca zawanego również burdelem. W trakcie omawiania różnego rodzaju warunków usługi, którą zapragnąły pewne panie mieć w sobie zaprzyjaźnił się nieomalże z jednym gościem - śmiechu było co niemiara.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Koledzy i cĂłrka (Kabaretowy Klub DwĂłjki 2012)

Chyba jeden z pierwszych jak nie pierwszy zaprezentowany skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju wraz z Magdą Stużyńską w składzie (tak tak to Marcysia ze Złotopolskich). Jak dla mnie Magda na scenie prezentuje się bardzo dobrze - zdecydowanie lepiej niż Agata Załęcka, ale znowu czy lepiej niż Kasia Pakosa Pakosińska ? Czas pokaże, bo Kasia zostawiła po sobie mega dorobek, a Magda dopiero z Moralnymi startuje. A w tym oto skeczu zaprezentowanym w Szczecinie podczas Kabaretowego Klubu Dwójki na Wakacjach Górski i Cieślak jako podstarzali kumple odwiedzają Borkowskiego czyli swojego kolejnego ziomala, a tymczasem pojawia się Jadzia czyli córka tego ziomala. Nagle okazuje się, że Cieślak jest najemnikiem, a Górski szkoli komandosów, a do tego jest himalaistą i taternikiem. Niedługo potem pojawia się prawidzwy twardziej w osobie Rafała Zbiecia. Zobaczcie sami co z tego wyniknie ! Skecz często spotykany na JuTuBuSiuNiuNiu jako Grill :-)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Desant żołnierza USA do Polskiej Wsi

Pewien żołnierz armi amerykańskiej USA mający Polskie Korzenie postanowił odwiedzić swoją rodzimą ojczyznę przy okazji budowy różnego rodzaju militarnych obiektów w Polsce przez USA. I tak oto trafił do pewnej polskiej wsi gdzies spotkał sołtysa oraz swojego krewnego - chłopa, który jak się okazało był farmerem, a nie rolnikiem i miał bizona !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Koledzy i córka (Wersja z Agatą Załęcką)

Bardzo dobry skecz kabaretu Moralnego Niepokoju zaprezentowany w wersji kiedy jeszczcze członkinią KMN była Agata Załęcka. Wersja jest nieco inna od tej powszechnej (np. Cieślak nie jest najemnikiem, a pracuje w Biurze Spraw Wewnętrznych) więc warto zobaczyć jako ciekawostkę jeżeli np. nie lubimy kabaretowej Agaty Załęckiej.

Skecz, kabaret =  Kabaret Limo - Super Bohater

Jeden ze starszych skeczy kabaretu Limo, ale nie każdy przecież musiał go widzieć :) A i jak to się mawia - stary, ale jary !

Skecz, kabaret = Kabaret Jurki - PoĹźegnanie rezerwisty z wojskiem

Kiedyś kiedy wojsko w Polsce było obowiązkowe wielu młodych ludzi uciekało przed wojskiem kombinując na różne sposoby - a to choroba, a to udawanie wariata, a to okresowy zanik płóc, trzustki i prostaty jak Moralni czy np. studia. Jak się jednak okazuje są tacy, którzy służbę wojskową kochają i dla nich przejście do rezerwy jest katorgą i tragedią. No bo co taki chłop teraz będzie w domu robił ? Obierał ziemniaki jak na jednostce ?

Skecz, kabaret = Kabaret Babeczki z Rodzynkiem - Babskie Wojsko

Jak widać kobiety potrafią zarówno tworzyć kabaret jak i dawać czadu w wojsku jako babeczki w mundurkach !

Skecz, kabaret = Formacja Chatelet - Poligon Drawski 1975

Formacja Chatelet na poligonie wojskowym w Drawski Pomorskim !

Skecz, kabaret = Kabaret Nowaki - Zakupy (Kabaretowy Klub DwĂłjki na Wakacjach 2011)

Ada Borek i Kamil Piróg jako mundurowy wybrali się na zakupy, a jak wiadomo zakupy z babą to masakra. Nie musi jednak wcale tak być, bo Piróg to prawdziwy twardziel i bestia w mundurze, który ma zdecydowanie ostre ADHD. Chociaż w sumie po tym skeczu widać, że zakupy z generałem mogą być jeszcze gorsze, a taki generał nienawidzi studentów, bo spierdalają przed wojskiem.

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Wizyta u Teściów (XXIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2017)

Wizyta u teściów wcale nie musi być trudna, dramatyczna, smutna, przykra.... ale może !?

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Armia 2017 - Wojska Obrony Terytorialnej (Opolska Noc Kabaretowa 2017 - 800 lat Opola)

Grabarz i Jagna - to filary polskiej armii, jedyna nadzieja na ratowanie naszego kraju. Nawet kapelan zawiódł, bo musiał syna zawieźć na angielski...

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Kolęda (XVI Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2011)

Trzeba przyznać, żę Księża to straszne bidulki, które w czasie mrozu i zawieruchy muszą odwiedzać dom za domem celem poświęcenia mieszkania, rozmowy z domownikami, wsparcia słownego. Mowa oczywiście o chodzeniu po kolędzie, które może się okazać czynnością niebezpieczną zwłaszcza kiedy trafi nam się domownik w postaci twardziela - żołnierza.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Występ na Fermentach 2012 w Bielsku Białej część 1

Fermenty to Festiwal Kabaretowy, a tutaj prezentujemy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas tej imprezy, a dokładnie w klubie muzycznym Klimat w Bielsku Białej w październiku 2012.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Występ na Fermentach 2012 w Bielsku Białej część 2

Druga część występu Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas Fermentów 2012.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Występ na Fermentach 2012 w Bielsku Białej część 3

Kolejne - tym razem trzecia część występu Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas Fermentów 2012 w klubie Klimat w Bielsku Białej.

Stat4u